ספר מחזור – הדברים החשובים

מספר עצות חשובות שיעזרו לעבור את ההפקה בשלום

636843531. בחרו את החברה שתפיק עבורכם את הספר מבעוד מועד, המלצה זו נכונה גם אם אתם מעצבים או מצלמים לבד. החברה המפיקה תספק הנחיות כיצד להכין את החומרים לספר המחזור בצורה נכונה דבר שיחסוך לכם זמן עבודה וכסף.

2. הצעת המחיר – את הצעות המחיר הטובות ביותר תקבלו ככל שתקדימו את הזמנתכם. ככל שמתקדמים לקראת סוף שנת הלימודים המחירים מתיקרים.

redbook23. הפקת ספר מחזור ותמונת המחזור לוקחת הרבה זמן.
תהליך ההפקה הינו תהליך ארוך ומעורבים בו גורמים רבים, זמן גיבוש הנושא, כתיבת התכנים, אישור התכנים וביצוע הגהות, קביעת מועדי צילום בהתאם לאילוצי המערכת, כל אלו ועוד משפיעים על הזמן הכולל הנדרש להפקת התוצרים הסופיים. לכן, לקביעת לוחות זמנים ועמידה בהם ישנה חשיבות ליצירת תהליך הפקה מוצלח.

4. טעויות ותיקון תקלות. 
צריך לקחת בחשבון שיחד עם ארגון ההפקה בתהליך מסודר ומובנה, טעויות ותקלות יכולות להיות. כדאי להשאיר זמן למציאה ותיקון טעויות ותקלות אלו לפני ההדפסה הסופית.

5. הגהה – 1000 פעמים.
ההגהה הינו תהליך ממושך, יש לעבור ולבחון את התוצרים מספר רב של פעמים ועל ידי מספר גורמים, בטרם אישורם להדפסה סופית. בתהליך ההגהה יש לבדוק:  שכל התלמידים נמצאים על פי  רשימה שמית, יש לבדוק שלכל תלמיד יש טקסט וישנה תמונה, יש לבדוק התאמה בין שם התלמיד לתמונה, יש לבדוק ששם התלמיד מאויית נכון, לבדוק שאין טקסטים פוגעניים ושאינם לרוח בית הספר, יש לבחון שהכתיב נכון ואין טעויות כתיב, ניסוח ופיסוק.

6. תקלות ייצור.imagenes-con-movimiento-de-libros-3
תהליך היצור של ספר המחזור עורך זמן. המוצרים אותם אנו מספקים עוברים ביקורת איכות מהמחמירות שיש, וכל עותק נבדק. זמן היצור, ביקורת האיכות ותיקון תקלות ככל שאלו מתגלות גם הוא חלק מזמן להפקת המוצרים הסופיים.

 

לקבלת הצעת מחיר מפורטת


רעיונות לספר מחזור | יומן מסע לפולין | רעיונות לתמונות לספר מחזור |תמונות מחזור בתי ספר | הדפסת חוברות

גרפיקליין ת"ד 2095 נס ציונה,  פקס: 08-9924744

טלפון: 053-8876687,  054-5797476,  graphline100@gmail.com


גרפיקליין מתמחה ב:

הפקת ספר מחזור, הדפסת ספרי מחזור, צילום תמונת מחזור, צילום תמונות לספר מחזור, הדפסת חוברות, ספר מחזור כיתה ו, ספר מחזור יב, יומן מסע לפולין, הדפסת חוברות לבתי ספר ועוד, אנו מציעים שירות איכותי בהפקת ספר מחזור, ספרי מחזור ותמונות מחזור, לבתי ספר בכלל ובפרט ספר מחזור כיתה ו, ספר מחזור כיתה ט, ספר מחזור יב, הפקת ספר מחזור, הדפסת ספרי מחזור ותמונות מחזור, אנו מציעים שירות אישי במחיר מתאים לכל נפש. אנו מציעים את כל הנדרש עבור הפקת ספרי מחזור ותמונות מחזור לבתי ספר בכל הארץ, שירותנו כוללים את כל השלבים עד הדפסת ספר המחזור. ההפקה מתבצעת בליווי אישי ובמחיר אטרקטיבי. נשמח להפיק עבורכם את ספר המחזור.